HF Bluetooth Apple AirPods Zobrazit větší

HF Bluetooth Apple AirPods

Nové

Apple AirPods bezdrátová sluchátka do uší bílá
Revoluční bezdrátová sluchátka Apple AirPods nabídnou velmi pohodlný poslech a skvělé funkce.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

3 990,00 Kč

Více informací

Hlavní vlastnosti :

- Design Apple
- Automaticky se zapnou, automaticky se připojí
- Nastavení jedním klepnutím pro všechna tvoje zařízení Apple(1)
- Výdrž s nabíjecím pouzdrem víc než 24 hodin.(3)
- Rychlé nabíjení v pouzdře
- Plný, vysoce kvalitní zvuk a hlas
- Hladké přepínání mezi zařízeními

Geniálně jednoduché
Apple AirPods disponují čipem W1, který se stará o o účinné bezdrátové připojení a excelentní zvuk. Sluchátka indikují, když je máte v uších a v případě, že je vyndáte, hudba se sama pozastaví.

Zamotají ti hlavu. Bez drátů. Bez námahy.
Jen je vytáhni a jsou připravené k použití se všemi tvými zařízeními. Dej si je do uší a hned se připojí. Začni mluvit a bude ti krásně rozumět. Představujeme AirPods. Snoubí jednoduchost s technologií jako nikdy předtím. A pak, že kouzla neexistují.

Bezdrátové pecky. Konečně rozuzlené.
Nastaví se jedním klepnutím, pak zůstávají automaticky zapnuté a neustále připojené.1 A stejně snadno se používají. Poznají, když je máš v uších, a pozastaví přehrávání, když je vyndáš. Stejně kouzelně se chovají, ať posloucháš hudbu z iPhonu, Apple Watch, iPadu, nebo Macu.

Co tam dělá čip? Spoustu věcí.
Všechny převratné funkce AirPods vykonává čip W1 vlastní konstrukce Apple. Stará se o mimořádně účinné bezdrátové připojení a výborný zvuk. A pracuje s baterií tak šetrně, že na jedno nabití můžeš poslouchat 5 hodin.2 Jeho výkon je na tak malé zařízení neslýchaný.

Ví, kdy mluvíš.
Hlasový akcelerometr pozná, kdy mluvíš. A pomáhá mikrofonům metodou formování paprsku filtrovat okolní hluk a zaměřovat tvůj hlas.

Ví, kdy posloucháš.
Čip W1 v souhře s optickými čidly a pohybovými akcelerometry automaticky ovládá zvuk a aktivuje mikrofon. A jestli chceš zrovna používat jednu nebo obě pecky, to už je na tobě. AirPods taky pomocí čidel poznají, když si je dáš do uší, a začnou hrát.

Poslech na celý den. A celou noc.
AirPods vydrží na jedno nabití hrát celých 5 hodin.2, 3 A aby stačily tvému rytmu, jejich bezdrátové nabíjecí pouzdro má kapacitu na několik dalších nabití. Celkem tak máš energii na 24 hodin.4 Potřebuješ rychle dobít baterky? Za 15 minut v pouzdru se ti pecky nabijí na 3 hodiny poslechu.5 Baterii si zkontroluješ tak, že AirPods podržíš u iPhonu.

Více než : 24 hod výdrž baterií s nabíjecím pouzdrem
Až 5 hod výdrž baterií na jedno nabití
15 min nabíjení na 3 hodiny poslechu

Průzračně čistý zvuk.
Hudba, filmy i všechno ostatní se ti bude dobře poslouchat. AirPods produkují bohatý zvuk ve vysoké kvalitě kodeku AAC. A aby tě bylo při hovoru slyšet, dva mikrofony s formováním paprsku odfiltrují hluk na pozadí.

Nastaví se samy. Přepnou jako nic.
AirPods se automaticky propojí se všemi tvými zařízeními Apple. Jsou současně připojené k iPhonu i Apple Watch a zvuk se mezi zařízeními přepíná okamžitě. Chceš poslouchat Mac nebo iPad? Stačí na něm zvolit AirPods.1

Technické parametry:

Bluetooth
Bezdrátové

Hmotnost
AirPods (každé sluchátko): 4 g
Nabíjecí pouzdro: 38 g

Rozměry
AirPods (každé sluchátko): 16,5 × 18,0 × 40,5 mm
Nabíjecí pouzdro: 44,3 × 21,3 × 53,5 mm

Podobné produkty