VívoActive Black Optic (velikost L) Zobrazit větší

VívoActive Black Optic (velikost L)

Nové

6 490,00 Kč

Více informací

Popis produktu:

*Garmin vívoactive® Optic jsou chytré GPS hodinky, které nadchnou všestranné sportovce.
*Jsou malé, lehké, všestranné a pomocí optického čidla Elevate™ měří srdeční tep přímo na zápěstí.
*Vestavěný akcelerometr monitoruje celodenní pohyb a výdej energie.
*Pro aktivní sportovce jsou připravené samostatné aplikace pro vyhodnocení široké škály sportovních aktivit od běhu, jízdy na kole, lyžování, až po golf nebo plavání. *Hodinky pro své využití nevyžadují připojení k mobilnímu telefonu a mají vysokou odolnost a výdrž na jedno nabití akumulátoru.
*V případě propojení hodinek s chytrým mobilním telefonem (Android, iOS, Windows Phone) máte k dispozici řadu dalších funkcí, ať již se jedná o zobrazování příchozích hovorů, emailů/sms zpráv přímo na displeji hodinek nebo odesílání absolvovaných tréninků přes telefon přímo do tréninkového deníku Garmin Connect™.
*Garmin vívoactive Optic je vybaven barevným, dotykovým displejem s vysokým rozlišením a vynikající čitelností na přímém slunci.
*Podpora platformy Connect IQ™ umožňuje do hodinek nahrát různé vzhledy displejů, widgety a nové tréninkové funkce.
*Hodinky jsou odolné proti vodě a jsou určené i pro souvislé plavání.
*Na jedno nabití akumulátoru vydrží běžet až 7 dnů v režimu hodinek nebo až 13 hodin s plně zapnutým GPS.
*Důležité funkce: CELODENNÍ MĚŘENÍ SRDEČNÍHO TEPU Optický snímač tepu Elevate™ poskytuje 24 hodinové měření a záznam tepu.
*Naměřená data jsou k dispozici pro bližší vyhodnocení na displeji hodinek i v tréninkovém deníku Garmin Connect™.
*POČÍTÁNÍ PATER S pomocí vestavěného barometru hodinky sčítají, kolik za den vyjdete schodů/pater a zobrazí to společně s denním počtem absolvovaných kroků. *INTENZÍVNÍ POHYB Porovnává čas, který trávíte intenzívním pohybem s hodnotami doporučenými zdravotními organizacemi, jako je například WHO. Connect IQ™ *PLATFORMA Stahujte volně stažitelné aplikace z platformy Connect IQ™ a rozšiřte funkce hodinek.
*CHYTRÉ FUNKCE Propojte hodinky s chytrým mobilním telefonem a čtěte informace o příchozích/ztracených voláních, sms či emailech přímo na displeji hodinek.
*Navíc můžete na displeji sledovat informace o počasí, ovládat hudební přehrávač, akční kameru a využít řadu dalších funkcí.
*VŠESTRANNÝ SPORTTESTER Změří a zaznamenají širokou škálu sportovních aktivit, včetně běhu, cyklistiky, plavání, lyžování, in- line bruslení, golfu a dalších. Funkce automatické detekce zaznamená sportovní aktivitu i v případě, kdy zapomenete zapnout stopky.
*ŽIVOTNOST BATERIÍ Dlouhá životnost baterií umožňuje využívat hodinky na jedno nabití až 7 dnů nebo 13 hodin s GPS. VYSOCE KVALITNÍ DISPLEJ Hodinky využívají kvalitní barevný dotykový displej s vysokým rozlišením a skvělou čitelností na přímém slunci

Podobné produkty